Караваєв: Як можна зараховувати такий гол?

20 листопада 2017, 16:31 | Футбол

Півзахисник Зорі Олександр Караваєв впевнений, що Верес зрівняв рахунок в матчі шістнадцятого туру чемпіонату України з порушенням правил.

Олександр Караваєв поділився своїми враженнями від втраченої перемоги в поєдинку проти Вереса.

"Гра нам повністю вдавалася, створили безліч моментів і ще до перерви могли забити мінімум два м'ячі, - наводить слова півзахисника Зорі офіційний сайт луганського клубу. - І в другому таймі теж були моменти, один з них - у мене на 80-й хвилині ... А ось Верес створив єдиний момент і забив. Причому зробив це в порушення правил. На Андрія Луніна дивишся - і не впізнаєш: синяк, рука роздряпавши.

Суперник прямою ногою атакував воротаря, а арбітр цього не помітив. Як можна зараховувати такий гол, коли стоїш в декількох метрах від епізоду? ! ".

У поєдинку шістнадцятого туру першості УПЛ Зоря повела в рахунку на 28-й хвилині після удару Громова, але на 61-й хвилині Адамюк рахунок зрівняв - 1: 1.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.