Скендербеу перед матчем з Динамо втратив очки в чемпіонаті

20 листопада 2017, 04:21 | Футбол

Наступний суперник Динамо на груповому етапі Ліги Європи, албанський Скендербеу, в матчі 11-го туру чемпіонату Албанії на своєму полі зіграв внічию з КаМЗ (1: 1).

Підопічні Іліра Дайя відкрили рахунок в середині другого тайму, коли відзначився Марко Радаш. Але за кілька хвилин до кінця основного часу захисники Шкендербеу "проморгали" нападника Плаку, який зрівняв рахунок в матчі.

Склад Скендербеу виглядав наступним чином: Шехі - Міці, АЛІТА, Радаш, Вангелі - Аденійі, Османі, Музака, Гавазай, Таку - Сові.

Скендербеу продовжує очолювати турнірну таблицю, маючи семи очковий гандикап перед найближчим переслідувачем - Фламуртарі.

Нагадаємо, матч 5-го туру Ліги Європи Динамо - Шкендербеу відбудеться 23-го листопада.