Дубль Мауро Ікарді приніс Інтеру перемогу над Аталантою

20 листопада 2017, 01:12 | Футбол
Мауро Икарди - герой поединка, GETTY IMAGES

За кілька годин до початку звітного матчу Ювентус оступився в поєдинку з Сампдорією, тому у Інтера з'явилася можливість вийти на чисте друге місце. Аталанта не блищить в цьому сезоні, але простим суперником підопічних Джан П'єро Гасперіні назвати складно.

З перших хвилин команди не демонстрували високих швидкостей. Аталанта, можна сказати, виглядала краще - Інтер рідко проводив стоять атаки. Хандановичу навіть довелося вступати в гру після удару Хатебура з меж штрафного майданчика. Відповідь господарі зрозуміли аж до середини тайму - Мауро Ікарді вивалився на побачення з Берішей, але переграти візаві не зміг.

Надалі, команди по черзі володіли ініціативою, але до небезпечних моментів справа не доходила, тому на перерву суперники пішли за "сухому" рахунку на табло. А ось друга половина гри почалася досить жваво. Мауро Ікарді вже на 47-й хвилині пробивав головою з відмінною позиції - прямо в руки Беріша. А через кілька епізодів аргентинець приймав вітання. Мауро Ікарді ударом головою відправив м'яч у сітку після відмінного навісу Кандрева. Чому захисники Аталанти втрачають найнебезпечнішого противника при розіграші стандарту - секрет.

Подібний трюк капітан господарів повторив на кінець години гри. Мауро Ікарді знайшов вільний простір і поцілив у дальній кут воріт після навісної передачі Д'Амброзіо. Стало зрозуміло - Аталанте мало що світить в цьому матчі, тому Джан П'єро Гасперіні посадив на лавку Гомеса і Ілічіч - виконавців, які визначають гру команди в атаці. Нагадаємо, що серед тижня Аталанту чекає зустріч з Евертоном у Лізі Європи. Петанов, який з'явився з лави запасних, виглядав непогано, намагаючись своєю антропометрією застати оборону суперника зненацька, але не вистачало підтримки таранного нападника.

Гості так і не змогли організувати фінальний штурм, тому свисток Мікаеля Фаббрі зафіксував перемогу "нерадзуррі".

У наступному турі Інтер відправиться в гості до Кальярі, а Аталанта прийме "грізний" Беневенто, але перед цим підопічних Джан П'єро Гасперіні чекає протистояння з Евертоном у Лізі Європи.

Інтер - Аталанта 2: 0 Голи: Мауро Ікарді, 51, 60 Інтер: Ханданович - Д'Амброзіо, Шкрініар, Міранда, Сантон - Весіно, Гальярдіні - Кандрева (Брозовіч, 73), Валеро (Жоау Маріу, 83), Перішич - Мауро Ікарді ( Едер, 89) Аталанта: Беріша - толой (Хаас, 77), Мазьелло, Паломіно - Кастанье, де Роон, Крістанте, Хатебур - Куртич, Ілічіч (Петанов, 55) - Гомес (Орсоліні, 67) Попередження: Паломіно, Куртич.