Манчестер Юнайтед розгромив Ньюкасл

18 листопада 2017, 23:42 | Футбол

Повернувшись на Батьківщину Поль Погба допоміг "червоним дияволам" розправитися з підопічними Рафи Бенітеса (4: 1).

Манчестер Юнайтед підходив до звітного поєдинку знаючи, що Челсі і Манчестер Сіті здобули перемоги, а Тоттенхем поступився в лондонському дербі, тому, щоб продовжувати претендувати на золоті медалі. Всі вже знали, що в заявці буде Златан Ібрагімович. Маркос Рохо, до речі, допомагав шведу сидіти на лаві запасних. Крім того, в основному складі з'явився Поль Погба.

На перших хвилинах "сороки" діяли досить активно, але перший момент виник у манкуніанців, коли Лукаку відправив м'яч вище воріт після прострілу з флангу. Гості відповіли, та ще й як! Йедлін віддав передачу в центр з флангу, а Гейл ударом від штанги засмутив Де Хеа. Варто сказати, що нападника не втримав Лінделеф. Швед підсковзнувся, тим самим, зробивши ще одну "результативну" помилку в цьому сезоні.

"Червоні дияволи" заволоділи територіальною перевагою і намагалися знайти пролом в обороні суперника. На 37-й хвилині Погба хитнув противника і подав на дальню штангу, звідки удар головою завдав Мартіаль - прямо в кут воріт. Антоні, як виявилося, вміє забивати не тільки після виходу на заміну. Здавалося, що на цьому команди і підуть відпочивати, але Ешлі Янг зробив серію маневрів і навісив на дальню штангу, звідки м'яч в сітку вколотив Кріс Смоллінг. Підопічні Бенітеса встигли відповісти. Хейден увірвався в чужу штрафну і в упор розстрілював Де Хеа - іспанець врятував. Добивання Рітчі супроводжувалося рикошетом і успіхом не увінчалося. На цьому команди і пішли відпочивати.

Дебют другого тайму повністю залишився за манкуніанцям і завершився взяттям воріт. Голом відзначився Поль Погба - француз без труднощів відправив м'яч у сітку після блискучої знижки Рашфорд. Манчестер Юнайтед продовжував нагнітати обстановку біля чужих воріт, намагаючись розвинути отримане перевагу і порадувати своїх уболівальників. "Сороки" же, в основному, били здалеку, але Де Хеа такими ударами зненацька не застанеш.

На 70-й хвилині Погба покинув поле - француз, мабуть, не готовий ще грати повний матч. А вже через хвилину свій гол забив Лукаку. Ромелу обігрався з Матой, зробив помилковий замах і розстріляв Елліотта. Найважливішою подією залишилися двадцяти хвилин стала поява на полі Ібрагімовича. Златана зустріли овацією. Було цікаво подивитися на його взаємодію з Лукаку - швед, очікувано, розташувався глибше і підтримував атаки команди з центральної зони.

Манкуніанці довели справу до логічного завершення. Варто відзначити, що дуже цікаво спостерігати за такою командою Жозе Моуріньо. "Сорок" ж варто віддати належне хоча б за те, що вони змогли розпечатати ворота Де Хеа на Олд Траффорд.

У наступному турі Манчестер Юнайтед зіграє з Брайтоном, а команда Рафи Бенітеса прийме Уотфорд.

Манчестер Юнайтед - Ньюкасл 4: 1 Голи: Мартіаль, 37, Смоллінг, 45 + 1, Погба, 53, Лукаку, 71 - Гейл, 14 Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Лінделеф, Смоллінг, Янг - Матіч, Мата (Еррера, 83), Погба (Феллаїні, 70) - Мартіаль (Ібрагімович, 77), Рашфорд - Лукаку.

Ньюкасл: Елліот - Йедлін, Кларк, Лежен, Манкільо - Мерфі, Рітчі (Ааронс, 66), Хейден, Шелві - Хоселу (Мітровіч, 72), Гейл (Діамена, 77).

Попередження: Смоллінг - Хейден.