Венгер: Озіл повністю заслужив оплески за матч з Тоттенхемом

18 листопада 2017, 21:11 | Футбол

Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер залишився задоволений тим футболом, який в матчі проти Тоттенхема продемонстрував півзахисник Месут Озіл.

Підопічні Арсена Венгера виявилися сильнішими в дербі Північного Лондона, забивши у ворота Тоттенхема два м'ячі (2: 0).

Після матчу французький фахівець поділився думкою про гру "канонірів" "Ми сьогодні були дуже наполегливі. Ми добре відіграли в захисті всі 90 хвилин. Команда не втрачала концентрації ".

"Санчес не грав за збірну, а Ляказетт провів всього один матч в період міжнародного перерви. Озіл повністю заслужив оплески, він додав в оборонних діях ", - цитує Венгера Sky Sports.

У 13-му турі АПЛ Арсенал відправиться в гості до непоступливому Бернлі, а Тоттенхем прийме Вест Бромвіч.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.