Монако оступився в матчі з Амьеном

18 листопада 2017, 00:52 | Футбол
Амьен выбрался из зоны вылета, twitter.com/AmiensSC

Незважаючи на повернення до стартового складу Радамеля Фалькао, Монако втратив очки у виїзному матчі проти Ам'єна, який закінчився з рахунком 1: 1, і ризикує відпустити ПСЖ ще в більший відрив.

Ам'єн, який до цього матчу перебував в зоні вильоту, відкрив рахунок на 31-й хвилині - Серж Гакпе скористався розрізає передачею Гаеля Какута і переграв Субашич.

В середині другого тайму вийшов на заміну Стефану Йоветич вдалося зрівняти рахунок ударом в дотик, але на більше команду Леонарду Жардіма не вистачило.

Після цієї нічиєї "монегаски" залишаються на другій позиції в турнірній таблиці з 29 очками, відстаючи від ПСЖ на три очки, але при цьому у парижан є матч проти Нанта в запасі. Ам'єн піднявся на 17-е місце з 12-ма очками.

Ам'єн - Монако 1: 1.

Голи: Гакпе, 31 - Йоветич, 67 Ам'єн: Гюртнер - Сіссоко, Гуано, Дібассі, Авелар - Монконду (Барадж, 84), Зунг - Корнет, Какута, Гакпе (Манзала, 72) - Конате Монако: Субашич - Раджі (Туре, 73), Глик, Жемерсон, Жорже - Роні Лопеш (Геззаль, 46), Тілеманс, Фабіньо, Кейта - Карільо (Йоветич, 61), Фалькао Попередження: Зунг - Жемерсон, Глик, Жорже.