Швейцарія зіграла внічию з Північною Ірландією і вийшла на чемпіонат світу

12 листопада 2017, 22:27 | Футбол

Підопічні Володимира Петковича в рідних стінах не змогли здолати "зелено-білу армію" (0: 0), але добули путівку на Мундіаль.

Після виїзної перемоги швейцарцям було достатньо не програти не настільки грізної збірної Північної Ірландії рідних стінах. Підопічним Володимира Петковича комфортний результат гарантував точний удар з одинадцятиметрової позначки у виконанні Рікардо Родрігеса.

Гості з перших хвилин задали досить високий темп поєдинку, а Зоммер з великими труднощами парирував удар Бранта з дальньої дистанції. Однак стартовий натиск команди Майкла О'Ніла швидко пройшов, тому в позиційний наступ перейшли гравці збірної Швейцарії. Відразу ж був момент у Сеферович, коли після Харіс не влучив у дальній кут воріт після відмінного навісу Шакірі.

Фланги атаки швейцарців працювали чудово, тому гострота звідти виходила регулярно, але з ударами Шакірі і Цубера Макговерн справлявся, нехай і з працею. Гості часом проводили контратаки, які рідко завершувалися точними ударами. Підопічні Майкла О'Ніла більше били з далекої дистанції. Під завісу тайму Сівши. Ірландія мала відмінну можливість, але Брант пробив вище воріт з перспективного штрафного. На перерву команди пішли за "сухому" рахунку.

Друга половина гри розпочалася з диктовку швейцарців, але гості змогли відбитися від шквалу атак команди Володимира Петковича. Втім, Сівши. Ірландія відповіла своїм моментом, коли Вашингтон головою метил в кут воріт після подачі з флангу - м'яч розминувся з метою. Господарі ж в більшій мірі атакували правим фланг, де дуже активний був Ліхтштайнер. Родрігес на своєму фланзі подібним не відзначався.

Харіс Сеферович продовжував тринькати моменти - вже на 85-ій хвилині нападник з відмінною позиції відправив м'яч набагато вище воріт. Володимир Петкович відразу ж зняв форварда, якого трибуни проводили свистом. А ось що вийшов емболії відразу ж взявся за справу і створив для своєї команди пару небезпечних моментів, які, тим не менш, голами не увінчалися.

Гості мали можливість перевести гру в в додатковий час, але Рікардо Родрігес підстрахував Зоммера, помилившись при грі на виході, вибивши м'яч вже з порожніх воріт. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат і прохід швейцарців на чемпіонат світу. сівши.

Ірландія заслуговує лише похвалу за свою самовіддачу, але суперник був об'єктивно сильніше.

Швейцарія - Сівши. Ірландія 0: 0 (перший матч - 1: 0) Швейцарія: Зоммер - Ліхтштайнер, Аканжі, Шер, Родрігес - Закарія, Джака - Шакірі (Фрелер, 80), Дземан (Мехмеді, 61), Цубер - Сеферович (емболія, 87).

сівши. Ірландія: Макговерн - Хьюз, Маколі, Еванс, Брант - Уорд (Джонс, 74), Девіс, Норвуд (Мадженніс, 75), Савіль, Даллас - Вашингтон (Макнейр, 82).

Попередження: Сеферович - Брант, Еванс.