Гол і асист Зозулі дозволили Альбасете переграти Альмерію

11 листопада 2017, 21:58 | Футбол

Екс-нападник збірної України Роман Зозуля допоміг своїй команді набрати три пункти в матчі з Альмерією.

На 36-й хвилині матчу Альбасете - Альмерія Роман Зозуля відпасував Дані Родрігесу, і ця передача стала результативною - хавбек господарів відкрив рахунок в матчі.

Вже на 56-й хвилині гри справа дійшла до самого Зозулі - український форвард забив другий м'яч у матчі, тим самим встановивши фінальний рахунок - 2: 0.

Відзначимо, що для Зозулі це вже третій гол у 10 матчах Сегунди. Крім того 27-річний українець відзначився двома результативними передачами.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.