Тренер Зорі Грицай: Хлопці радіють нічиєї з Олімпіком

06 листопада 2017, 09:36 | Футбол

Асистент головного тренера Зорі Олександр Грицай прокоментував матч проти Олімпіка.

Сьогоднішній поєдинок Зоря провела без свого головного тренера Юрія Вернидуба, який не зміг допомогти команді через особисті причини. Його підміняв Олександр Грицай.

"Трохи не так ми почали матч, як домовлялися. пропустили гол. В принципі, гра була під нашим контролем. Були моменти, які ми, на жаль, не змогли реалізувати. другий тайм. Стандарти для нас хворе місце. Пропустили ще один м'яч. Видалення струсонуло нас. Хлопці молодці, дотиснули суперника і в черговий раз показали характер ", - почав прес-конференцію Грицай.

"Що стосується пенальті, я не бачив епізод повністю. Раз так вирішив суддя, напевно, червона картка була. Не можу зараз сказати щось конкретне.

Під час паузи в чемпіонаті дамо хлопцям кілька вихідних днів, після чого продовжимо готуватися до решти ігор цього року.

У роздягальні після матчу панували емоції. Після таких голів на останніх хвилинах емоції тільки позитивні. Хлопці радіють такому результату сьогодні. Сьогодні ми програвали 3: 1 і грали вдесятьох. У такій ситуації зрівняти рахунок і врятувати поєдинок - непросто. У нас тільки позитивні емоції зараз ", - додав фахівець.

Нагадаємо, що Зоря програючи 1: 3, заробила видалення, після чого зуміла зрівняти рахунок у додатковий час.