"Динамо" вдома мінімально обіграло "Ворсклу"

06 листопада 2017, 09:04 | Футбол
фото з УРА-Информ

Столичний клуб приймав полтавську "Ворсклу". Матч закінчився перемогою господарів полі з рахунком 2: 1.

Протягом п'яти хвилин першої половини "динамівці" оформили значний доробок. Розіграш штрафного завершився знижкою головою Мбокані і ударом Буяльського. Голкіпер Ткаченко відбив м'яч у себе і перший на добиванні зіграв Мораес.

Однак вже на 30 хвилині навіс Гармаша закінчився голом ударом головою Буяльського і рахунок подвоївся.

Після перерви гостям вдалося таки забити один гол у ворота киян зусиллями Чеснакова. Таким чином, в турнірній таблиці "біло-сині" тепер перебувають на другій сходинці з 29 очками. Разом з тим "Ворскла", у якій це вже четвертої поспіль поразки, знаходиться на п'ятому рівень.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, столичне "Динамо" у четвер, 2 листопада, обіграло "Янг Бойз" у четвертому турі групового етапу Ліги Європи. Матч відбувся в Берні на "Стад де Свісс" і завершився з рахунком 1: 0.