АПЛ: Евертон відіграв два м'ячі і вирвав перемогу у Уотфорда

05 листопада 2017, 21:54 | Футбол

У матчі одинадцятого туру чемпіонату Англії Евертон - Уотфорд все вирішили пенальті в компенсований час.

Завершував програму одинадцятого туру чемпіонату Англії поєдинок між Евертоном і Уотфордом видався на рідкість драматичним.

Відбігав сухий перший тайм, команди компенсували уболівальникам цю посуху зливи голів після перерви. При цьому першими взялися за справу гості, які вразили ворота Пікфорда двічі. Однак господарі і не збиралися здаватися, і через 13 хвилин на табло вже горіли дві двійки.

А на самому початку компенсованого часу точний удар Бейнс з пенальті вивів Евертон вперед. Однак на 11-й (!!!) Компенсованій хвилині гості могли вирвати нічию, проте повторити подвиг Бейнс не вдалося Клеверлі ... Евертон - Уотфорд 3: 2 Голи: Ніассе, 67, Калверт-Льюин, 74, Бейнс, 90 + 1, з пенальті - Річарлісон, 46, Кабаселе, 64.