Ліверпуль завдав чергової поразки Вест Хему

04 листопада 2017, 23:39 | Футбол

У матчі 11-го туру англійської Прем'єр-ліги Вест Хем зазнав домашньої поразки від Ліверпуля з рахунком 1: 4.

У стартовий склад Ліверпуля повернувся Садіо Мане, з яким напередодні головний тренер "червоних" Юрген Клопп пророкував лише вихід на заміну.

Саме сенегалець допоміг відкрити рахунок в матчі, прорвавшись зі своєї половини поля і відкотивши м'яч під удар Салах - 1: 0. Ще через три хвилини Матіп подвоїв перевагу Ліверпуля - після подачі кутового Нобл мало не зрізав м'яч у власні ворота, але якщо тут Харт впорався, то в моменті з добиванням захисника Ліверпуля виявився безсилим.

На початку другого тайму Мануель Лансіні подарував надію "молотків", але вже через хвилину Окслейд-Чемберлен відновив перевагу гостей в два м'ячі, з другої спроби пробив Харта.

За 15 хвилин до кінця основного часу Салах оформив дубль і встановив остаточний рахунок в матчі, завдавши сильного удару в дальній кут після ще одного ассисти Мане - 4: 1.

Таким чином, Вест Хем зазнав шостої поразки в сезоні і з дев'ятьма очками займає 17-у позицію, хоча може виявитися в зоні вильоту за підсумками туру.

Команда Юргена Клоппа набрала 19 очок і займає шосте місце в турнірній таблиці.

Вест Хем - Ліверпуль 1: 4 Голи: Лансіні, 55 - Салах, 21, 75, Матіп, 24, Окслейд-Чемберлен, 56 Вест Хем: Харт - Рід, Куяте, Огбонна - Фернандес (Керролл, 46), Обянг, Лансіні, Нобл (Арнаутович, 62), Крессуелл - Айю, Чічаріто (Сахо, 73) Ліверпуль: Міньоле - Гомес, Матіп, Клаван, Морено - Окслейд-Чемберлен (Ловрен, 88), Джан, Вейналдум - Салах, Фірміно (Соланкі, 88) , Мане (Мілнер, 77) Попередження: Нобл, Рід, Лансіні.