ПСЖ на виїзді розгромив Анже

04 листопада 2017, 22:18 | Футбол

У матчі 12-го туру французької Ліги 1 ПСЖ на виїзді без проблем розібрався з Анже - 5: 0.

Команда Унаї Емері, яка не могла розраховувати на Неймара і декількох інших гравців основи, виявилася попереду вже на п'ятій хвилині гри, коли Кіліан Мбаппе в дотик переправив м'яч у ворота після подачі Дані Алвеса.

Ще через дев'ять хвилин Алвес відзначився ще однією результативною передачею, вивівши Дракслера один на один з воротарем - німець здорово перекинув м'яч через воротаря і подвоїв перевагу своєї команди.

На 30-й хвилині третій гол у ворота господарів відправив Едінсон Кавані після передачі Мбаппе п'ятою, а в другому таймі потужним ударом уругваєць оформив дубль.

Остаточний рахунок у кінцівці зустрічі встановив Кіліан Мбаппе, обігравши воротаря і відправив м'яч у ворота - 5: 0.

Після 12-ти турів ПСЖ набрав 32 очки і залишається на першому місці в турнірній таблиці, а Анже розташувався на 13-й позиції з 13 очками.

Анже - ПСЖ 0: 5 Голи: Мбаппе, 5, 84, Дракслер, 14, Кавані, 30, 60 Анже: Мішель - Манко, Павлович (Фульіні, 50), Траоре, Тома, Сіссе - Тет (Кулібалі, 81), Сантамарія , манганіт - Екамбі, Суну (Кривелли, 51) ПСЖ: Ареола - Алвес (Меньє, 64), Сілва, Кімпембе, Курзава - Верратті, Рабьо, Дракслер (Ло Чельсо, 65) - Мбаппе, Кавані (Лукас, 73), Пасторе попередження: Суну - Мбаппе, Верратті, Кімпембе.