Захисник Евертона травмував шию і був доставлений в лікарню

02 листопада 2017, 23:57 | Футбол
Куко Мартина, Getty Images

У матчі Ліги Європи Евертон на виїзді програв Ліону з рахунком 0: 3 і втратив шанси вийти з групи.

Незадовго до перерви захисник Евертона Куко Мартіна вступив в повітряну боротьбу за м'яч, але невдало приземлився і втратив свідомість.

Медичний штаб сім хвилин надавав допомогу 28-річному захисникові збірної Кюрасао, після чого того відвезли з поля, зафіксувавши шию корсетом.

"У Куко струс і він скаржився на болі в шиї. Він відправився прямо в лікарню на рентгенівські знімки і сканування ", - сказав після матчу тренер Евертона Девід Ансворт.

Мартіна приєднався до Евертону минулого літа в якості вільного агента і провів за "ірисок" в цьому сезоні десять матчів.