Бешикташ не зміг обіграти Монако

01 листопада 2017, 21:06 | Футбол

У матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів Бешикташ і Монако зіграли внічию - 1: 1.

У поєдинку лідера і аутсайдера групи G все було не так просто, як могло здатися з боку. Дев'ять очок і перше місце Бешикташа зовсім не свідчило про те, що "чорні орли" за всіма статтями перевершують Монако, який обіймав з одним очком останню сходинку в турнірній таблиці. Там, де Фортуна щедро виливала свої посмішки турецькій команді, на частку монегасків діставалися лише гримаси ... Прекрасно розуміючи реальні розклади сил, гості з перших же хвилин почали штурмувати володіння Субашич. І хоча до справді гострих моментів практично не виникало, все-таки гостям не вдавалося організувати зрозумілу контргру. Однак це тривало лише перші чверть години, після чого Монако якщо не перехопив ініціативу, то, по крайней мере, вирівняв гру. При цьому у Фабрі було побільше приводів для занепокоєння, ніж у його колеги Субашич.

Здавалося, травма Лемара, яка не дозволила одному з лідерів Монако продовжити гру вже в середині першого тайму, повинна істотно вплинути на гру гостей, але вони навпаки додали в русі і вже в компенсований час Роні Лопеш відкрив рахунок.

Втім, перевага в рахунку на стороні Монако тривало недовго: Жорже в боротьбі з суперником втратив рівновагу і, падаючи, звалив і його. Суддя без вагань вказав на "точку", і Тосун, витримавши гросмейстерську паузу, переграв воротаря.

Природно, цей успіх спонукав господарів до більш активних дій. Але і Монако ця невдача не вибила з колії, і матч продовжився двосічним атаками. Ось тільки не дивлячись на велику кількість гостроти біля тих і інших воріт, рахунок на табло так і не змінився.

Бешикташ - Монако 1: 1 Голи: Тосун, 54, з пенальті - Роні Лопеш, 45 + 1.