Ередівізія. Роду зберігає прописку, Неймеген поступається Бреде

28 травня 2017, 22:37 | Футбол

Система вильоту в вищому дивізіоні Нідерландів побудована незвичайним чином. На пряму залишає Ередівізія лише найгірша команда чемпіонату, а 16-й і 17-й клуб беру участь в плей-офф за місце в еліті голландського футболу.

Також тут беруть участь ще 8 клубів з другого дивізіону. Спочатку чотири команди грають чвертьфінали, пізніше переможці в півфіналах зустрічаються з чотирма найсильнішими командами другої ліги і двома клубами Ередівізія. Переможці виходять в два фінали, де і визначаються дві команди, які наступний сезон проведуть в Ередівізія.

Роду, яка посіла передостаннє місце в нинішньому сезоні, зустрічалася з клубом Маастрихт (сьоме місце другого дивізіону) і зуміла пройти південно-східний клуб, забивши лише один гол в двох матчах (0:

0, 1: 0).

Роду - Маастрихт 1: 0 (перший матч 0: 0) А ось інший клуб з еліти не зумів врятуватися. Неймеген програв перший матч Бреде з рахунком 1: 0, і вже на 7-й хвилині ускладнив собі життя, пропустивши будинку. Все ж перший тайм завершився нічийним рахунком і фанати Неймегена сподівалися на краще, але в другій половині Бреда тричі розписалася у воротах НЕК і повернулася у вищий дивізіон через 2 роки.

Неймеген - Бреда 1: 4 (перший матч 0: 1).