Конте: У кінці сезону було багато помилок арбітрів не на користь Челсі

28 травня 2017, 11:18 | Футбол

Головний тренер Челсі Антоніо Конте впевнений, що в фіналі Кубка Англії гол форварда Арсеналу Алексіса Санчеса не треба було зараховувати.

У фіналі Кубка Англії Арсенал вийшов вперед вже на 4-й хвилині. Спочатку гол Алексіса Санчеса було скасовано лайнсменом через офсайд, але головний арбітр зустрічі Ентоні Тейлор прийняв інше рішення. Крім того, є підозра, що під час гольової атаки Алексіс зіграв рукою.

Антоніо Конте визнає, що важливу роль у поразці 1: 2 зіграла не найкращий початок матчу у виконанні його команди, але все ж вважає, що гол Санчеса не можна було за зчитувати.

"Я вважаю, що ми почали недостатньо добре, тут не посперечаєшся. Арсенал спочатку був краще нас. Але гол після 3 хвилин гри не можна було зараховувати, адже там була гра рукою. Справжнісінький гандбол.

Це абсолютно ясно і я не розумію, чому свисток арбітра промовчав ", - заявив Конте.

"Такі речі трапляються. Гравці припускаються помилок, рефері помиляються ... Але в кінці сезону було багато помилок арбітрів не на користь Челсі. МЮ і Борнмут грали рукою в поєдинках проти нас, а потім забивали - нам не щастило ".

Матч проти Арсеналу був другим фіналом національного кубка для Антоніо Конте і закінчився другою поразкою італійця в подібних матчах. Раніше його Ювентус поступився Наполі 0: 2 у фіналі Коппа Італія.