Торіно - Наполі 0: 5 Відео голів та огляд матчу

14 травня 2017, 20:41 | Футбол

Наполі на виїзді розгромив Торіно, пропонуємо вам подивитися, як це було.

Команди зустрілися в рамках 37-го туру. Уже на початку зустрічі Кальєхон відзначився першим голом, який виявився єдиним у першій половині.

У другому таймі неаполітанці за 18 хвилин зуміли ще чотири рази засмутити голкіпера Джо Харта, довівши рахунок до непристойного.

Торіно - Наполі 0: 5 Голи: Кальєхон, 7, 77, Лоренцо Інсіньє, 60, Мертенс, 72, Зьелінскі, 78 Торіно: Харт - Дзаппакоста, Карлао, Россеттіні, Молінаро - Бенассі (Густафссон, 52), Базеллі (Обі, 75) - Яго Фальке, Ляйіч, Бойє (Ітурбе, 59) - Белотті.

Наполі: Рейна - Хюсай, Кулібалі, Альбіоль, Гулям - Аллан (Зелінський, 64), Жоржина, Гамшик (Ріг, 66) - Кальєхон (Милик, 82), Мертенс, Лоренцо Інсіньє.

Попередження: Базеллі, Густафссон - Альбіоль.