Ліверпуль розгромив Вест Хем на виїзді

14 травня 2017, 19:42 | Футбол

Ліверпуль здобув велику перемогу над Вест Хемом (4: 0).

Ліверпуль продовжує боротися за призові місця в АПЛ і зробив великий крок до того, щоб гарантувати собі участь в Лізі чемпіонів.

Матч з Вест Хемом підопічні Клоппа провели в ураганному стилі, створивши масу моментів, але і даючи супернику відповідати своїми ударами. До середини першого тайму гра йшла на зустрічних курсах, проте потім рахунок був відкритий. Коутиньо вирізав пас на Старріджа, який обіграв воротаря і відправив м'яч у ворота.

У другому таймі Ліверпуль повністю взяв гру під свій контроль. Спочатку відзначився Коутиньо, який з-за меж штрафного послав м'яч низом у лівий кут.

Бразилець не зупинився і через 5 хвилин завершив контратаку Ліверпуля, в якій у мерсисайдців було чисельну більшість.

Крапку в матчі поставив орігамі, який просто опинився в потрібному місці і підставив свою ногу під рикошет.

Ліверпуль обходить Сіті, але у Городян один матч в запасі.

Вест Хем - Ліверпуль 0: 4 Голи: Старрідж, 35, Коутіньйо, 57, 61, орігамі, 76 Вест Хем: Адріан - Рід, Коллінз, Крессуелл, Фонте (Флетчер, 55) - Лансіні, Фернандеш, Айю (Снодграсс, 77) - Нордтвейт, Байрем - Кальєрі (Фегулі, 55).

Ліверпуль: Міньоле - Ловрен, Матіп, Клайн, Лаллана (Груйіч, 89) - Мілнер, Вейналдум, Джан - Коутіньо (Вудберн, 89), орігамі, Старрідж (Лейва, 87).

Попередження: Фернандеш, Коллінз.