Реал на виїзді розгромив Депортіво

27 квітня 2017, 01:30 | Футбол

У матчі 34-го туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал на виїзді впевнено обіграв Депортіво (6: 2).

Мадридський Реал зрівнявся за очками з Барселоною завдяки розгромної перемоги над Депортіво.

Зінедін Зідан зробив дев'ять змін в стартовому складі в порівнянні з матчем проти Барселони.

Альваро Мората відкрив рахунок вже на 53-й секунді гри, коли отримав м'яч від Іско і пробив в ближній кут воріт. Ще через 13 хвилин Хамес подвоїв перевагу "вершкових", спокійно переправив м'яч в сітку воріт після прострілу Лукаса Васкеса.

На 35-й хвилині Андоні створив ілюзію того, що в грі з'явилася інтрига, скориставшись невпевненою грою Реала в обороні, але не минуло й десяти хвилин, як Лукас виявився першим на підборі після прострілу Марсело і вколотив м'яч у сітку - 1: 3.

В середині другого тайму Мората обіграв голкіпера і відпасував під удар Хамеса, який оформив дубль ударом у порожні ворота, а на 77-й хвилині Іско завдав точного удару в дотик після чергового прострілу Лукаса.

На 84-й хвилині вийшов на заміну Хоселу випередив Начо і скоротив відставання ударом головою, але крапку в матчі поставив Каземіро, який теж з'явився на полі у другому таймі. Бразилець пробив потужно по центру і голкіпер пустив м'яч у ворота - 2:

6.

Депортіво - Реал Мадрид 2: 6 Голи: Андоні, 35, Хоселу, 84 - Мората, 1, Хамес, 14, 66, Лукас, 44, Іско, 77, Каземіро, 87 Депортіво: Лукс (Титонь, 46) - Хуанфран, Аррібас , Сідней, Луїзіна - Берхантінос, Гільєрме - Гіл (Хоселу, 57), Чолак, Какута (Наварро, 46) - Андоні Реал Мадрид: Касілов - Данило, Начо, Варан (Техеро, 88), Марсело - Родрігес, Ковачич, Іско ( Каземіро, 79) - Лукас, Мората, Асенсио (Діас, 79) Попередження: Аррібас, Хоселу, Чолак - Іско.