Прімера. Підсумки 33-го туру: Мессі відродив чемпіонську гонку

25 квітня 2017, 12:43 | Футбол

Football. ua підводить підсумки тридцять третього туру чемпіонату Іспанії.

Феєрична перемога Барселони в Ель Класико, 500 голів Мессі, дурний вчинок Рамоса, легка вікторія Севільї, тріумф Грізманн і кампанії, найважливіша перемога Атлетика в Ейбарі - про це та багато іншого в підсумках 33-го туру Прімери.

Результати туру:.

Кілька висновків за підсумками Ель Класико П'ять забитих м'ячів, видалення, загострення пристрастей, розв'язка на 92-й хвилині, та ще й 500-й гол Мессі в футболці Барселони. Минуле Ель Класіко, напевно, - краще за останні роки. З перших хвилин поєдинку здавалося, що Реал змете синьо-гранатових, аж надто переконливо почали підопічні Зідана, однак це було оманливе враження. Колективи продемонстрували справжню партію, по черзі передаючи можливість ходу один одному. Найчастіше виходило, що команди відповідали на момент суперника в наступній же атаці. Хоч рахунок виглядає і так досить великим, але загальна кількість голів з легкістю могло перевалити за десяток, якби не блискуча гра Наваса і тер Штегена на останньому рубежі.

У першому таймі команди обмінялися влучними пострілами Каземіро і Мессі. Бразилець - взагалі окрема тема для розмови. Опорник Вершкових після матчу проти Баварії подумав, що він "безсмертний" і з поля його ніхто не видалить. Своє попередження на старті поєдинку він доповнив двома фолами проти Мессі, але якщо в першому випадку можна зрозуміти арбітра - навряд чи порушення тягнуло на другу жовту картку (тим більше в такому поєдинку), то в другому випадку - Каземіро дивом не побачив перед собою "червоне світло ". Більшу частину другого тайму команди грали на зустрічних курсах, що не могло не радувати публіку. І у всьому цьому сумбурі спритнішим за всіх виявився Ракітіч, ??вивівши каталонців вперед точним ударом з-за меж штрафного. Хорвата нарівні з Мессі можна позиціонувати, як головного творця тріумфу - Іван забив гол, віддав ассист і виконав величезний обсяг роботи.

Лео, в свою чергу, весь поєдинок отримував болючі удари, а апогеєм всього цього став стрибок Серхіо Рамоса з двох ніг в аргентинця. Як підсумок - капітан Реала відправився відпочивати на 15 хвилин раніше за інших учасників протистояння. Після поєдинку Жерар Піке в своєму інтерв'ю згадав про видалення свого співвітчизника, при цьому сказавши, що Реал звик до іншого суддівства і вседозволеності. типовий Піке. А що стосується Рамоса, то з видалення питань до суддівства немає ніяких. В динаміці не здалося, що підкат тягне на червону, але на повторі все чітко видно. У іспанця не було наміру зіграти в м'яч, а такі підкати можуть і зовсім завершити кар'єру потерпілого. Такі дії не прикрашають капітана Вершкових.

Але проблеми Реала в цей вечір в більшій мірі полягали в бляклої гри атакуючого тріо, а не дурниць Рамоса або Каземіро. Бейл провів на полі 39 хвилин і був замінений через пошкодження, проте за цей час валлійця не вдалося себе показати. На протилежним крилі атаки трохи активніше виглядав Роналду, але і в його актив цей матч заносити не варто. Португалець не зміг показати постати тим лідером, який протистояв Баварії. Що стосується Бензема, то про нього і говорити нема чого, а це свідчить про те, що гравець видав слабкий поєдинок.

Всі очікували дива від Мессі в матчі Ліги чемпіонів проти Ювентуса, але тоді аргентинець промовчав. Зате в грі з Ель Класико Лео знову продемонстрував свою майстерність і подарував своїй команді і всієї Барселоні надію на чемпіонство. Просто фантастичний матч провів Лео. 500-й гол у складі блаугранас. неймовірно. Після переможного гола нападник демонстративно зняв футболку і почав дражнити фанатів на Бернабеу, однак це не виглядало гордовитим вчинком. Цікаво, що б зробили з Ліонелем за такі дії в Україні?.

Тепер трохи про невдах цієї зустрічі в складі гостей. Багато надій покладалося на Пако Алькасера, покликаного замінити дискваліфікованого Неймара, але форвард зі своєю роллю не впорався. Дуже слабку гру показав Пако, що ще раз довело його неготовність виступати на такому рівні. Зрозуміло, що Неймара замінити - завдання не з простих, але Алькасер зовсім випав з гри і розчинився на полі. Також не дуже впевнену показав Самуель Умтіті. Центрбек дуже старався, але іноді вибирав неправильну позицію і програвав єдиноборства.

З сумом можна констатувати, що BBC більше немає. Здається, що тріо Асенсио-Мората-Іско на даний момент цілком здатне абсолютно безболісно замінити зоряне тріо Реала, однак Зідан ні в якому разі не піде на такий крок. Немає сумнівів, що той же Бейл, який зараз демонструє вкрай слабкий футбол, продовжить виходити в стартовому складі. Це вже не кажучи про Кріштіану - він недоторканний. Можливо, наставник бланкос зважитися все-таки прибрати хоча б Бензема, проте і в це віриться насилу.

Після цієї перемоги синьо-гранатові вийшли на перше місце в турнірній таблиці Примери, однак у Реала як і раніше залишається матч в запасі проти Сельти. В принципі, у обох колективів календар сприятливий, але, в будь-якому випадку, кінцівка чемпіонату буде спекотною. Зараз все в руках у команди зі столиці, але все може помінятися вже в наступному турі. Битва програна, але програна війна?.

Еспаньол потріпав нерви Атлетіко, Севілья спокійно обіграла Гранаду Не було сумнівів, що на Корнелья Ель Прат Матрасники випробують проблеми, адже Еспаньол в рідних стінах показує дуже хороший футбол. Так в результаті і вийшло - Папуги на рівних грали з півфіналістом Ліги чемпіонів і цілком заслуговували заробити один бал, але Матрасники зуміли дотиснути свого суперника. Типова перемога мадридської команди, яка зайвий раз довела, що Симеона вміє знаходити потрібні слова для своїх гравців, щоб вони швидко перебудовувалися від одного матчу до іншого.

Севілья в цьому турі на рідному стадіоні приймала Гранаду, яка ще сподівається зберегти прописку в елітному дивізіоні Іспанії. Правда в цей вечір у Насрідов не було шансів домогтися успіху. Нервіонци забили швидкий гол, що практично вбило інтригу, а на початку другого тайму розвинули свій успіх. Відзначимо, що цей поєдинок через травму пропустив український форвард Гранади Артем Кравець. Замість нього грав Понсе.

Сосьєдад і Вільярреал домоглися складних перемог Баски продовжують боротися за Лігу Європи. На цей раз на шляху команди став Депортіво і цей рубіж команда з Сан Себастьяна пройшла. Гості на папері ризикують вилетіти з Прімери, однак восьмиочкову відрив від 17-го Спортинга дозволяє гравцям Депора дихати на повні груди. Галісійці були мотивовані і це було помітно. Сосьєдад продовжує боротися за п'яту сходинку, так що втрачати очки в подібних матчах категорично небажано. У підсумку результат протистояння наперед єдиний гол Вілліана Хосе. Заслужена, але непроста перемога Реала.

Бакамбу врятував Вільярреал. Саме Седрік відзначився дублем у ворота Леганесі і приніс своїй команді таку бажану перемогу. Леганесі вдалося зробити рахунок 1: 1 вже на 90-й хвилині поєдинку, але не встигли гості натішитися, як Жовта Субмарина примудрилася вирвати перемогу. У разі втрати очок Вільярреал пропускав би вперед Атлетик Більбао, що вкрай ризиковано особливо напередодні виїзного поєдинку проти Атлетіко. Боротьба за п'яту сходинку триває.

Атлетик поставив хрест на єврокубкових сподіваннях Ейбар Розкішний поєдинок, незважаючи на всього один гол. Цей матч став битвою двох філософій. Азартні футболісти Ейбар протистояли боее зрілим і досвідченим суперникам з Більбао. У цьому випадку досвід виявився більш значуща. Ейбар ні в чому не поступався Атлетіко аж до 50-ї хвилини поєдинку, поки Ескаланте повторив "подвиг" Рамоса і стрибнув двома ногами вперед в ноги Муніаїн. Після цього гості перехопили ініціативу і побігли за перемогою. В результаті вже на 93-й хвилині Рауль Гарсія вдало зіграв на добиванні і вирвав таку важливу для команди перемогу.

У зоні вильоту нічого не змінюється Лагенес і Гранада свої матчі програли, а Осасуна зіграла зі Спортингом внічию. Таким чином, ці результати практично нічого не змінили в зоні вильоту. Так, Хіхонці набрали один бал, але відставання від 17-го Леганесі - як і раніше значна (4 очки). Практично не віриться, що Спортингу вдасться відіграти це відставання за решту 5 турів. Гранада і Осасуна і зовсім приречені. Насрідов можуть подарувати своїм уболівальникам маленьку надію, якщо в наступному турі їм вдасться обіграти невмотивовану Малагу, але навіть в цьому випадку це буде лише надія, але ніяк не реальний шанс.

Одним рядком В цьому турі відбулося відразу кілька матчів в яких нічого не вирішувалося. Так, Лас Пальмас і Алавес зіграли внічию, Малага здолала Валенсію, а Бетіс на виїзді обіграв дублюючий склад Сельти. Кельти зараз сконцентровані на Лізі Європи і не думають про ігри чемпіонату. Для Бетіса ця перемога не має великого значення - севільська команда не ризикує знизитися в класі. Теж стосується і двох інших поєдинків - особливої ??інтриги в них не було, а кінцевий результат, в общем-то, і не здивував.

Цікаві факти туру:.

100 - Дані Гарсія провів 100-й матч за Ейбар.

44 - В складі Ейбар забивали більше всіх іспанських гравців у порівнянні з іншими командами Приклади.

12 - Марк-Андре тер Штеген в грі з Реалом здійснив 12 сейвів - кращий результат Барселони з 2004 року.

500 - Ліонель Мессі забив свій 500-й гол за Барселону в усіх турнірах.

15 - Лео Мессі став найкращим бомбардиром Ель Класико.

100 - Гарет Бейл став третім британським гравцем, що зіграв в Прімері 100 матчів (після Девіда Бекхема і Гарі Лінекера).

1 - Реал Сосьєдад вперше за 9 останніх матчів зумів не пропустити.

7 - Вілліан Хосе забив 7 голів головою - кращий результат в чемпіонаті.

100 - Антуан Грізманн став другим французом, який забив 100 голів у Ла Лізі після Каріма Бензема.

300 - Філіпе Луїс став 5-м бразильським футболістом, який досяг 300 матчів у Примері.

9 - Малага не пропускала від Валенсії в п'яти з останніх 6 домашніх матчів.