Ліга 1. ПСЖ здобув чергову перемогу над Монпельє

22 квітня 2017, 20:54 | Футбол

Суботня програма 34-го туру Ліги 1 почалася з поєдинку ПСЖ і Монпельє.

ПСЖ здобув легку перемогу в матчі проти Монпельє, і на час очолив турнірну таблицю чемпіонату Франції. Парижани випереджають Монако на 3 очка, але у монегасків 2 матчі в запасі.

Поєдинок з Монпельє проходив по типовому сценарієм. Команда деякий час зумів протриматися, проте на 29 хвилині Кавані відкрив рахунок.

Всі питання щодо переможця матчу зняв Анхель Ді Марія, який відзначився в самому дебюті другого тайму. Маючи два голи переваги, ПСЖ спокійно довів справу до перемоги.

ПСЖ - Монпельє 2: 0 Голи: Кавані, 29, Ді Марія, 48 ПСЖ: Трапп - Тіаго Сілва, Максвелл, Орье, Кімпембе - Матюїді, Мотта, Ді Марія (Лукас Моура, 84) - Верратті (Ло Чельсо, 90), Пасторе (Дракслер, 81), Кавані.

Монпельє: півонія - Ілтон, Руссийон, Мукіеле - Покірні, Будебуз, Скіра, Сессеньон - Ласн (Доллі, 59), Мбенза (Камара, 81), Муньє (Іконі, 59).

Попередження: Ді Марія.