Дніпро - Ворскла 2: 0 Відео голів та огляд матчу

22 квітня 2017, 20:35 | Футбол

Представляємо вашій увазі огляд матчу 26-го туру УПЛ між Дніпром і полтавською Ворсклою.

Підопічні Михайленко в рідних стінах забили два м'ячі полтавчанам. На 15-й хвилині Кочергін перехопив пас суперника, трохи просунувся вперед і поцілив у дальній кут воріт Шуста. На 54-й хвилині Довбік здійснив рейд по правому флангу, обіграв Даллку і відправив м'яч у ближній кут - 2: 0.

Дніпро - Ворскла 2: 0 Голи: Кочергін, 15, Довбік, 54 Дніпро: Лунін - Адамюк, Сваток, Лопиренок, Влад - Чеберко (Ротань, 68), Нагієв (Когут, 74), Польовий, Кочергін, Луньов - Довбік (Баланюк , 76) Ворскла: Шуст - Дитина, Чеснаков, Даллку, Пердута - Кравченко (Хльобас, 62), Саків (Ткачук, 46) - Мякушко, Шарпар, Одарюк (Баранник, 81) - Загорулько Попередження: Кочергін - Одарюк.