Реал пройшов до півфіналу Юнацької ліги УЄФА

08 березня 2017, 22:24 | Футбол

Молодіжний склад Реала здолав однолітків з Аякса в 1/4 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

Мадридський Реал втретє за чотири роки пройшов до півфіналу Юнацької ліги УЄФА. В 1/4 фіналу мадридці здолали голландський Аякс.

Реал швидко вийшов вперед завдяки голу Дані Гомеса на 5-ій хвилині і при такому рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі Ноа Ланг зрівняв рахунок після подачі зі штрафного у виконанні Джастіна Клюйверт. Надалі у амстердамців були шанси вийти вперед, проте ближче до кінця зустрічі Реал заробив пенальті, який реалізував Алекс Мартін.

У півфіналі Реал зустрінеться з Бенфікою, з якої раніше вже зустрічався на цій стадії - тоді португальська молодіжка відсвяткувала перемогу з рахунком 4: 0.

Реал U-19 - Аякс U-19 2: 1 Голи: Дані Гомес, 5, Алекс Мартін, 78 (з пенальті) - Ланг, 66.