Порту розгромив Лестер і йде далі

08 грудня 2016, 00:40 | Футбол

Португальці відзначилися п'ятьма голами у воротах Лестера і посіли підсумкове друге місце в групі G.

Англійська Лестер вже здобув путівку в плей-офф раунд Ліги чемпіонів, тому, Клаудіо Раньєрі дав відпочити більшості основних футболістів - на поле Драгау вийшли найближчі резервісти. Порту, щоб забезпечити вихід в 1/8 фіналу, необхідно було перемагати Лис: інший результат і перемога Копенгагена в паралельному матчі відправляла португальців у Лізі Європи.

Зі своїм завданням Нуну Санту впоралися на п'ять балів, відзначившись у першому таймі тричі на воротах суперника. Рахунок був відкритий вже на шостій хвилині зустрічі - Андре Сілва після навісу з кутового виграв повітря і послав м'яч у сітку володінь Бена Хамера. У наступній атаці господарі могли забивати і другий, але пострілу Діого хоти не вистачило сантиметрів, щоб круглий залетів у ворота.

Порту повністю володів ініціативою в поєдинку, і незабаром подвоїв рахунок. Хесус Корона відзначився класним голом, пробивши у дотик з району одинадцятиметрової позначки - м'яч залетів точно в дев'ятку воріт, без шансів для воротаря. А перед самою перервою рахунок став розгромним: Ясин Браімі з кількох метрів замкнув простріл Максі Перейри. 3: 0.

Другий тайм, по суті, перетворився на формальність. Після перерви Лестеру нарешті вдалося нанести удар у напрямку воріт Касільяса, але Грей з середньої дистанції не потрапив в створ. А потім Порту взявся за свою улюблену справу - забивати. Андре Сілва заробив пенальті і його ж реалізував, а наостанок відзначився і гольовою передачею - Діого Хота вийшов з Хамером один на один і забив п'ятий гол у ворота суперника.

5: 0 - Порту громить Лестер і проходить в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з другого місця.

Англійці - перші, але їдуть з Португалії не з найкращим настроєм.

Football. ua Порту - Лестер 5: 0 Голи: Андре Сілва, 6, 64 (пен), Корона, 26, Браімі, 44, Хота, 77 Порту: Касільяс - Максі Перейра, Феліпе, Маркано, Теллес - Данило (Невеш, 76) - корона (Еррера, 76), Про. Торрес, Браімі - Хота, Андре Сілва (Руй Педру, 78) Лестер: Хамер - Ернандес, Морган, Василевський, Чілвелл - Грей, Дрінквотер (Барнс, 76), Менді, Шлупп (Олбрайтон, 46) - Муса (Ульоа, 46) , Окадзакі Попереджений: Чіллвелл.