Бельгія. Гол Теодорчик приніс Андерлехту перемогу над Локереном Болбата

16 жовтня 2016, 23:57 | Футбол

У домашньому поєдинку поточного розіграшу елітного дивізіону Бельгії брюссельський Андерлехт в самій кінцівці гри забив переможний гол у ворота гостей з Локерена (1: 0).

Варто зазначити, що автором єдиного забитого м'яча в звітній зустрічі, який був забитий на 89-й хвилині, став орендований у київського Динамо Лукаш Теодорчик. Поляк з'явився в старті і провів на полі всі 90 хвилин.

У складі суперника брюссельцев з перших хвилин на поле вийшов 23-річний хавбек Сергій Болбат.

Українець, права на якого належать донецькому Шахтареві, відіграв 82 хвилини, однак вписати своє ім'я в протокол поєдинку не зумів.

Після 10 зіграних турів Андерлехт з 21 очком в активі очолив турнірну таблицю чемпіонату, тоді як Локерен з 10 заліковими балами розташувався на 12-му рядку серед 16 колективів.

У поточному сезоні Теодорчик відіграв за Андерлехт у всіх турнірах 14 матчів (9 голів, 2 ассисти), а Болбат за Локерен - 9 поєдинків (1 гол).

Подивитися на черговий гол нападника збірної Польщі в футболці бельгійського клубу можна на відео нижче.