Українські дзюдоїсти принесли Україні три медалі у перший день Кубка Європи

22 травня 2022, 17:52 | Спорт
фото з ТСН.ua

У перший день змагання збірна України записала до свого активу відразу три нагороди.

Про це повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України..

Чемпіоном у ваговій категорії до 73 кг став Антон Шугаєв, здолавши суперника з Німеччини.. У квітні дзюдоїст виграв Кубок Європи у Познані.

Ще двоє українців Назар Вісков (до 60 кг) та Владислав Казіміров (до 73 кг) здобули бронзові нагороди.

Сьогодні, 22 травня, відбудуться заключні змагання Кубка Європи серед юніорів та кадетів, де українська збірна буде представлена \u200b\u200bюніорами у категоріях до 81 кг.. та Сніжаної пліші (до 57 кг).

Нагадаємо, що український плавець Михайло Романчук завоював срібну нагороду Відкритого чемпіонату Іспанії у дебютній дисципліні..