Збірна Камеруну за 16 хвилин здійснила космічний камбек і стала "

06 лютого 2022, 13:58 | Спорт
фото з ТСН.ua

Неймовірна розв'язка відбулася у матчі за третє місце на Кубку африканських націй між Камеруном та Буркіна-Фасо.

На 49-й хвилині футболісти Буркіна-Фасо вигравали у господарів турніру з рахунком 3:0.. Забитими голами відзначилися Стів Яго (24 хвилина), Андре Онана (42, автогол) та Джібріл Оттара (49).

Здавалося, що Буркіна-Фасо без проблем здобуде перемогу, проте з 72 хвилини на полі почалося щось шалене.. Саме в цей час Камерун завдяки зусиллям Стефана Баокена відіграв один гол. Коли до завершення основного часу залишалося п'ять хвилин, за справу взявся форвард камерунців – Венсан Абубакар.

Його точні удари на 85 та 87 хвилинах дозволили відновити паритет гри та перевести її в серію пенальті..

Що стосується ударів " Реалізувавши п'ять спроб із п'яти, вони перемогли суперника, адже Буркіна-Фасо одного разу промахнулася..

Камерун, який є п'ятиразовим переможцем Кубка африканських націй, завоював бронзові нагороди турніру вдруге у своїй історії;

У фіналі змагань зустрінуться Сенегал та Єгипет. Ця дуель розпочнеться у неділю, 6 лютого, о 20 годині за Києвом.