Архів новин

новини: 9 березня 2022 у рубриці:

Бензема вирвав путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів для Реалу у запаморочливій грі проти ПСЖ

Мадридський колектив урятувався від поразки 0:2 за ходом матчу-відповіді.
Футбол 09 березня 2022, 23:59 (football.ua)

Манчестер Сіті не зміг обіграти Спортінг Л Манчестер Сіті не зміг обіграти Спортінг Л
"Городяни" зіграли внічию, але пройшли до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
Манчестер Юнайтед обговорить з Шоу новий контракт у найближчі місяці Манчестер Юнайтед обговорить з Шоу новий контракт у найближчі місяці
Англієць може пов'язати своє майбутнє з "червоними дияволами".
Футбол 09 березня 2022, 22:01 (football.ua)
Бернардески хоче залишитися в Ювентусі Бернардески хоче залишитися в Ювентусі
Футболіст не має наміру залишати туринців.
Футбол 09 березня 2022, 22:25 (football.ua)
Порту — Ліон 0:1 Відео голу та огляд матчу Порту — Ліон 0:1 Відео голу та огляд матчу
Пропонуємо переглянути найкращі моменти зустрічі.
Футбол 09 березня 2022, 22:59 (football.ua)
Мбаппе обійшов Ібрагімовича за голами за ПСЖ Мбаппе обійшов Ібрагімовича за голами за ПСЖ
Французький нападник продовжує дивувати результативністю.
Футбол 09 березня 2022, 23:42 (football.ua)
Валенсія зацікавлена у підписанні Патріка з Лаціо на правах вільного агента Валенсія зацікавлена у підписанні Патріка з Лаціо на правах вільного агента
Контракт іспанського захисника спливає наприкінці поточного сезону.
Футбол 09 березня 2022, 19:00 (football.ua)
Тимощука хочуть позбавити звання Почесного громадянина Луцька Тимощука хочуть позбавити звання Почесного громадянина Луцька
Своєю мовчанкою він привернув дуже багато уваги.
Футбол 09 березня 2022, 19:44 (football.ua)
Ньюкасл націлився на Рюдігера Ньюкасл націлився на Рюдігера
"Сороки" хочуть підписати німецького захисника.
Футбол 09 березня 2022, 20:01 (football.ua)
Берарді зацікавив Арсенал Берарді зацікавив Арсенал
Лондонці хочуть підписати італійського вінгера.
Футбол 09 березня 2022, 20:26 (football.ua)
Неймар зіграє з перших хвилин матчу-відповіді проти Реалу Неймар зіграє з перших хвилин матчу-відповіді проти Реалу
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому зіграють мадридський Реал і ПСЖ.
Футбол 09 березня 2022, 20:51 (football.ua)
Зінченко зіграє з перших хвилин проти Спортінга Л 2Зінченко зіграє з перших хвилин проти Спортінга Л
Стали відомими склади команд на матч Ліги чемпіонів.
Футбол 09 березня 2022, 21:05 (football.ua)
Айнтрахт здолав у гостях Бетіс у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи Айнтрахт здолав у гостях Бетіс у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи
Німецький клуб забезпечив собі перевагу в один м'яч перед матчем-відповіддю.
Футбол 09 березня 2022, 21:40 (football.ua)
Ліон мінімально здолав Порту Ліон мінімально здолав Порту
Уперше за 51 рік французька команда перемогла "драконів" на їх полі.
Футбол 09 березня 2022, 21:50 (football.ua)
Легенда \? Легенда \?
Георге Хаджі закликав зупинитися тих, хто розв'язав війну в нашій країні.
Спорт 09 березня 2022, 17:49 (ТСН.ua)
Тренер Швеції – про технічну поразку Росії у грі з Польщею: Рішення правильне, але не зі спортивної точки зору Тренер Швеції – про технічну поразку Росії у грі з Польщею: Рішення правильне, але не зі спортивної точки зору
Янне Андерссон відреагував на рішення ФІФА автоматично вивести Польщу у фінал плей-офф відбору на чемпіонат світу.
Футбол 09 березня 2022, 16:03 (football.ua)
Тренер збірної Росії з гімнастики загрожує Японії ядерним ударом Тренер збірної Росії з гімнастики загрожує Японії ядерним ударом
Марина Ульянкіна продемонструвала проблеми з головою у соцмережах.
Спорт 09 березня 2022, 18:18 (Зеркало недели)
Де Врей отримав травму у матчі проти Ліверпуля Де Врей отримав травму у матчі проти Ліверпуля
Терміни відновлення 30-річного голландця наразі невідомі.
Футбол 09 березня 2022, 16:28 (football.ua)
Бетіс вийде на розминку перед матчем з Айнтрахтом у футболках на підтримку України Бетіс вийде на розминку перед матчем з Айнтрахтом у футболках на підтримку України
Іспанський клуб проведе акцію підтримки українського народу в боротьбі з російськими окупантами.
Футбол 09 березня 2022, 16:32 (football.ua)
Декілька гравців молодіжної команди Шахтаря тренуватимуться в Аталанті Декілька гравців молодіжної команди Шахтаря тренуватимуться в Аталанті
Юні футболісти "гірників" підтримуватимуть свою форму в італійському клубі на період війни України проти Росії.
Футбол 09 березня 2022, 17:00 (football.ua)
Бернардескі може залишити Ювентус як вільний агент Бернардескі може залишити Ювентус як вільний агент
Чинний контракт футболіста розрахований до червня 2022 року.
Футбол 09 березня 2022, 17:18 (football.ua)
Ніколіні: Маркос Антоніо — цікава ідея для Ювентуса Ніколіні: Маркос Антоніо — цікава ідея для Ювентуса
Асистент головного тренера Шахтаря вважає, що бразильський хавбек міг би заграти в туринському гранді.
Футбол 09 березня 2022, 17:28 (football.ua)
Тухель: Ми повинні розглянути можливість, що Крістенсен покине Челсі Тухель: Ми повинні розглянути можливість, що Крістенсен покине Челсі
Данський центрбек, певне, продовжить кар'єру в Барселоні.
Футбол 09 березня 2022, 17:59 (football.ua)
Барселона ще не ухвалила рішення про майбутнє Даніеля Алвеса Барселона ще не ухвалила рішення про майбутнє Даніеля Алвеса
38-річний бразилець може отримати нову угоду від "блаугранас".
Футбол 09 березня 2022, 18:24 (football.ua)
Шовковський: Росіянин! Якщо ми складемо зброю, то моя країна перестане існувати! Якщо ви складете зброю, то у моїй країні настан Шовковський: Росіянин! Якщо ми складемо зброю, то моя країна перестане існувати! Якщо ви складете зброю, то у моїй країні настан
Легендарний голкіпер Динамо Київ та збірної України звернувся до жителів РФ, війська якої розв'язали війну в нашій країні.
Футбол 09 березня 2022, 18:27 (football.ua)
Ндомбеле зіграє з перших хвилин проти Порту Ндомбеле зіграє з перших хвилин проти Порту
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому зіграють португальський Порту та Ліон.
Футбол 09 березня 2022, 18:49 (football.ua)
Гвардіола: Драма в тому, що країни продовжують руйнуватися, тому що одна людина вирішує, що невинні люди мають бути знищені Гвардіола: Драма в тому, що країни продовжують руйнуватися, тому що одна людина вирішує, що невинні люди мають бути знищені
Каталонський фахівець жорстко висловився щодо військового вторгнення Росії на територію України.
Футбол 09 березня 2022, 18:51 (football.ua)