Сім голів на двох: "

22 серпня 2021, 21:10 | Спорт

Луганська " Поєдинок на стадіоні імені Бойко в Маріуполі завершився з рахунком 3: 4.

Луганчани з перших хвилин захопили ініціативу і почали робити результат. Ще до перерви м'яч тричі побував у сітці воріт приазовського клубу. Свої імена на табло стадіону в Маріуполі вписали Єгор Назарин (22 хвилина), Захеді Шахаб (28 ') і Олександр Гладкий (32').

На початку другого тайму підопічні Остапа Маркевича відіграли один м'яч зусиллями Андрія Кулакова, однак на 60-й хвилині Шахаб повернув луганському клубу розгромну перевагу.

Здавалося, що " Спочатку Денис Світюха на 79-й хвилині забив другий гол у ворота гостей, а на 89-й хвилині Артур Микитишин скоротив відставання до мінімуму.

Однак, камбека не сталося - четвертий гол в ворота Микити Шевченка азовці забити не зуміли.

" Луганчани реабілітувалися перед уболівальниками за розгромну виїзну поразку від "