Зіграє з Італією в фіналі Євро-2020: Англія мінімально обіграла Данію завдяки спірному пенальті

08 липня 2021, 08:45 | Спорт
фото з glavnoe.ua

Збірна Англії в півфіналі Чемпіонату Європи з футболу вирвала перемогу у Данії в екстра-таймі з рахунком 2-1, і вийшла у фінал турніру. Результат гри вирішив спірне пенальті, реалізований англійцями на 104 хвилині гри.

Про це повідомляє «Главное».

Першим номером, очікувано, грали англійці, проте Данія досить гостро контратакували, що відбилося на табло на 30 хвилині гри, коли 21-річний Міккель Дамсгор ефектно реалізував штрафний, несподівано вивів датчан вперед.

Англійська команда ще активніше насела на ворота суперника, що призвело до взяття їх воріт на 39 хвилині, коли після флангового прострілу автоголом відзначився захисник данців Сімон К'єр, зрівнявши рахунок гри.

При невеликому ігрової переваги англійців пройшов і другий тайм, але забити в основний час не вдалося жодній з команд. Гра перейшла в додатковий час.

На 102 хвилині екстра-тайму Рахім Стерлінг заробив дуже спірне пенальті, який відбив голкіпер данців Каспер Шмейхель, але на добиванні виявився Гаррі Кейн, який засмутив суперника, забивши другий гол.

Рахунок гри таким залишився і до фінального свистка.

Тепер Англія 11 липня зіграє в фіналі на рідному стадіоні "