Ліга націй. Англія в суперматчі здолала Хорватію і виграла групу

18 листопада 2018, 20:48 | Спорт

Збірна Англії в рамках 6-го туру Ліги націй перемогла Хорватію з рахунком 2: 1 і зберегла прописку в елітному дивізіоні.

Гості вийшли вперед на 58-й хвилині матчу - Олександр Крамаріч, отримавши передачу в штрафному майданчику англійців, тричі накрутив захисників і від коліна Джона Стоунз відправив м'яч у сітку воріт Джордана Пікфорда.

Представники "Туманного Альбіону" відповіли на 78-й хвилині - Харрі Кейн після вкидання ауту проштовхнув ігровий знаряд на Джейса Лінгард, якому залишалося лише влучити в порожні ворота з кількох метрів.

А перемогу збірної "Трьох левів" приніс все той же нестримний Кейн.

Футболіст "Тоттенхема" замкнув подачу з лівого флангу ударом в дальній кут.

Таким чином, Англія з 7 очками посіла перше місце в своїй групі і зіграє у фінальній частині Ліги націй, яка відбудеться в Португалії 5 - 9 червня 2019 року.

Що стосується хорватів, то команда Златко Даліча з 4 очками завершила груповий етап на останній сходинці і вилетіла в Лігу В.

Третьою збірної цієї групи є Іспанія, яка з 6 балами розташувалася на другій позиції і зберегла прописку в дивізіоні А.