"Шахтар" зазнав нищівної поразки від "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

08 листопада 2018, 01:19 | Спорт

Донецький "Шахтар" в рамках 4 туру групової стадії Ліги чемпіонів удруге програв англійському "Манчестер Сіті".

Знову майже нічого не показавши в атаці, підопічні Паулу Фонсека зазнали розгромної поразки від чинного чемпіона Англії з рахунком 0: 6.

Відзначимо, що побиття "гірників" господарі почали вже на 13 хвилині протистояння - Давид Сілва зблизька замкнув простріл з правого флангу від Ріяда Мареза.

Другий гол "манкуніанці" провели завдяки безглуздого пенальті, який призначив головний арбітр - Віктор Кашшаї. Форвард "Манчестер Сіті" Габріель Жезус спокійно переграв Андрія Пятова з позначки. Забігаючи наперед, відзначимо, що на 72 хвилині Жезус ще раз переграв з пенальті воротаря збірної України, для якого цей матч, до речі, став 60 в найпрестижнішому клубному турнірі Європи.