"Динамо" пропустило від "Миная", відігралося і вийшло в чвертьфінал Кубка України

31 жовтня 2018, 17:59 | Спорт
фото з ТСН.ua

Київське "Динамо" в непростому матчі перемогло "Мина" на виїзді в 1/8 фіналу Кубка України. Матч пройшов в Мина і завершився з рахунком 3: 1.

Половину першого тайму кияни оборонялися і, в підсумку, пропустили - Роберт Гегедош шокував гостей на 21-й хвилині. А після перерви за десять хвилин "біло-сині" забили три м'ячі. Микола Шапаренко відзначився дублем (50 ', 54'), ще один гол на рахунку Дениса Гармаша (58 ').

У кінцівці зустрічі "Мина" ще трошки "покусав", створивши два моменти, але реалізувати не зміг. А на 90-й хвилині Віталій Буяльський пробив ударом через себе, з яким впорався голкіпер господарів.

Відзначимо, "Динамо" цим матчем стартувало в нинішньому розіграші Кубка, а ось минайци на шляху до 1/8 фіналу обіграли "Верес" (2: 1), "Прикарпаття" (3: 1) і "Миколаїв" (3: 1).

В результаті динамівці вийшли в чвертьфінал, жеребкування якого відбудеться 2 листопада. Базова дата матчів цієї стадії - 3 квітня 2019 року.