"Карпати" познущалися над "Чорноморцем" у виїзному поєдинку

29 жовтня 2018, 00:55 | Спорт

"Карпати" в рамках 13-го туру української Прем'єр-ліги розгромили "Чорноморець" з рахунком 5: 0.

Львів'яни вийшли вперед в дебюті поєдинку - Мар'ян Швед реалізував пенальті, який арбітр зустрічі призначив за фол Гліба Грачова проти Карраскаль.

Після перерви гостям вдалося подвоїти свою перевагу на табло - Крістіан Понд добив м'яч у сітку після того, як Сергій Литовченко невдало відбив удар зі штрафного у виконанні Олексія Гуцуляка.

На 79-й хвилині "леви" довели справу до розгрому - Денис Мірошниченко передачею через все поле відправив у забіг Мякушко, а Сергій завершив атаку точним ударом над головою голкіпера.

Маючи комфортну перевагу в рахунку, гості не зупинилися і вже в компенсований час ще двічі засмутили "моряків". На 90 + 4 хвилині дубль оформив Мякушко, а на 90 + 6 голом відзначився Гуцуляк.

Після перемоги "Карпати" з 13 очками продовжили займати десяту сходинку чемпіонату. "Чорноморець" з 9 балами розташовується позицією нижче.