"Динамо" розгромило суперника і пробилося в наступний раунд юнацької Ліги чемпіонів

24 жовтня 2018, 20:52 | Спорт

Київське "Динамо" розгромило болгарський "Септември" в матчі-відповіді в рамках Ліги УЄФА, яку ще називають юнацької Лігою чемпіонів - 5: 1.

"Біло-сині" невдало розпочали поєдинок, пропустивши вже на 6-й хвилині. Гол у свій актив записав Дімітар Костадінов.

Втім, кияни зібралися і ще до перерви двічі відзначилися у воротах гостей - на 26-й хвилині зрівняв рахунок Сергій Булеца, а на 38-й Вікентій Волошин вивів команду вперед.

Після перерви "динамівці" збільшили перевагу в рахунку завдяки пенальті, який реалізував Георгій Ціташвілі.

Справа до розгрому довів Волошин, який на 51-й хвилині оформив дубль.

Незважаючи на комфортний гандикап, кияни не зупинилися і під завісу поєдинку забили п'ятий м'яч - гол на рахунку Дениса Попова.

Таким чином, "Динамо" за сумою двох матчів переграло "Септември" і вийшло в наступний раунд Ліги УЄФА, де поміряється силами з переможцем пари "Андерлехт" (Бельгія) - "Адміра" (Австрія).

Нагадаємо, в першій грі кияни обіграли болгарський клуб з рахунком 1: 0.