"Олександрія" в напруженому поєдинку втримала перемогу над "Карпатами"

22 жовтня 2018, 00:44 | Спорт

"Олександрія" в рамках 12-го туру української Прем'єр-ліги переграла "Карпати" - 2: 1.

Підопічні Володимира Шарана повели в рахунку в дебюті зустрічі - Аді Мегреміч припустився жахливої ??помилки у власному штрафному, а Дмитро шастати ударом в ближній кут покарав захисника львів'ян.

У роздягальню олександрійці подвоїли перевагу на табло - Кирило Ковалець, отримавши передачу від шастати, більярдним ударом увігнав м'яч у сітку воріт.

Після перерви гра разюче змінилася. "Карпати" стрімко побігли вперед і таки домоглися свого - на 54-й хвилині Олексій Гуцуляк точним ударом в ближній кут подарував "левам" надію на порятунок.

Але фортуна сьогодні посміхалася команді Шарана. На 62-й хвилині Гуцуляк головою небезпечно пробив поруч зі штангою, а на 78-й упустив свій шанс Карраскаль, не потрапивши у ворота після серії ефектних фінтів.

Таким чином, "Олександрія" здобула третю перемогу поспіль і з 25 очками займає третє місце в чемпіонаті, відірвавшись від "Ворскли" на 7 пунктів. "Карпати", в свою чергу, не змогли виграти в п'ятому матчі поспіль. Львів'яни з 10 очками йдуть 10-ми.