"Олімпік" здобув мінімальну перемогу над "Чорноморцем"

21 жовтня 2018, 20:52 | Спорт
фото з ТСН.ua

"Олімпік" мінімально обіграв "Чорноморець" в матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги - 1: 0.

З перших хвилин поєдинку на полі точилася рівна гра. Одесити втратили реальну можливість відкрити рахунок на 27-й хвилині, коли Руслан Бабенко не зміг пробити Костянтина Махновського з близької відстані.

У другому таймі настала черга Сергія Литовченко рятувати свою команду - воротар "моряків" витягнув м'яч з під поперечини після прицільного удару Сергія Політило зі штрафного.

Долю матчу визначила груба помилка оборони "Чорноморця" на 70-й хвилині - Андрій Міщенко на рівному місці привіз гол у свої ворота, віддавши неточний пас назад на Литовченко. Максиму Дегтярьова залишалося лише катнути м'яч в порожні ворота.

Відзначимо, що в цьому поєдинку за "Олімпік" дебютував екс-півзахисник донецького "Шахтаря" і збірної України Олексій Гай. Футболіст вперше за чотири роки зіграв в УПЛ.

Після перемоги донеччани посунули "Зорю" з шостої позиції в турнірній таблиці, в активі команди В'ячеслава Шевчука 15 пунктів. Що стосується одеситів, то вони займають з 9 очками одинадцяту позицію.