Команда українського баскетболіста влаштувала масову бійку в матчі НБА

21 жовтня 2018, 19:58 | Спорт

У ніч на 21 жовтня відбувся поєдинок регулярного чемпіонату НБА між "Лос-Анджелес Лейкерс" і "Х'юстон Рокетс".

Відзначимо, що за господарів виступає український баскетболіст - Святослав Михайлюк.

За рахунку 109: 108 на користь гостей, гравець "Лейкерс" Брентон Інгрем відштовхнув головну зірку суперника - Джеймса Хардена. Коли здавалося, що пристрасті на паркеті вдалося вгамувати, за справу взялися інші баскетболісти, які і влаштували масову бійку.

Поєдинок був перерваний на цілих десять хвилин, а головних дійових осіб видалили до кінця зустрічі.

Сам матч між цими командами завершився з рахунком 124: 115 на користь "Х'юстона".

Що стосується Михайлюка, то він не взяв участь ні в грі, ні в бійці.