"Барселона" у видовищному матчі з шістьма голами перемогла "Севілью"

21 жовтня 2018, 15:31 | Спорт

"Барселона" в рамках 9 туру чемпіонату Іспанії розібралася в рідних стінах з "Севільєю" з рахунком 4: 2.

"Блаугранас" відкрили рахунок вже на другій хвилині - Філіпа Коутіньйо, отримавши фантастичний пас від Ліонеля Мессі, переправив м'яч точно у верхній кут воріт.

Через вісім хвилин підопічні Ернесто Вальверде подвоїли свою перевагу на табло стадіону "Камп Ноу" - Мессі, хитнувши суперника після передачі у виконанні Луїса Суареса, пробив голкіпера гостей точним ударом в кут. Цікаво, що до голу аргентинця забивати могли "нервіонці", але м'яч після їх удару влучив у стійку воріт Марка-Андре Тер Штегена.

У другій половині зустрічі команди обмінялися забитими голами. Спочатку Луїс Суарес на 63 хвилині з пенальті довів справу до розгрому.

Втім, Пабло Сарабія на 79 хвилині трохи скоротив відставання в рахунку. На 88 хвилині точний удар від Івана Ракитича знову повернув "Барселоні" перевагу в три голи.

Останнє слово в цій дуелі все ж було за гостями - форвард "Севільї" Луїс Мюріель на другій компенсованій до основного часу хвилині встановив остаточний рахунок.

Таким чином, здолавши "Севілью", "Барселона" очолила турнірну таблицю Ла Ліги, зараз в активі каталонського гранда 18 очок. Що стосується "Севільї", то вони залишилися з 16 балами на третьому рядку.

Раніше "блаугранас" не зуміли переграти у внутрішній першості "Жирони" (2: 2), "Леганес" (1: 2), "Атлетик" (1: 1) і "Валенсію" (1: 1).