"Динамо" мінімально обіграло "Ворсклу" перед матчами Ліги Європи

21 жовтня 2018, 07:35 | Спорт

"Динамо" в рамках 12-го туру української Прем'єр-ліги перемогло "Ворсклу" з рахунком 1: 0.

Перемогу "біло-синім" приніс Віктор Циганков на 40-й хвилині матчу. Півзахисник відправив м'яч під поперечину після прострілу від Владислава супряга.

Після перерви кияни засушили гру і не дозволили полтавчанам створити багато моментів, щоб відігратися. Єдиний гольовий шанс був у Владислава Кулача на 51-й хвилині, але удар форварда парирував Денис Бойко.

Загалом, на полі точилася рівна гра. "Ворскла" трохи більше володіла м'ячем, але вирвати в матчі з киянами хоча б очко підопічні Василя Сачко не зуміли.

Після перемоги "Динамо" набрало 29 очок і продовжив погоню за "Шахтарем". "Ворскла" розташувалася з 18 пунктами на четвертій сходинці.

Наступні матчі обидва клуби проведуть в Лізі Європи. Кияни поїдуть до Франції до "Ренну", а полтавчани в гостях зіграють з азербайджанським "Карабахом".