Анрі почав тренерську кар'єру в "Монако" з поразки

21 жовтня 2018, 00:43 | Спорт

"Монако", який зовсім недавно очолив легендарний у минулому футболіст Тьєррі Анрі, зазнав чергової поразки в Лізі 1.

В рамках 10 туру внутрішньої першості "монегаски" поступилися на виїзді "Страсбуру" з рахунком 1: 2.

Господарі відкрили рахунок на 17 хвилині - автором гола в ворота голкіпера гостей став Адрієн Томассон, який вдало замкнув навіс у виконанні Кенні Лала.

Відзначимо, що підопічні Анрі догравали цей матч в меншості - пряму червону картку від головного арбітра перед собою побачив Самуель Грандсір. Причиною такого рішення став грубий фол.

Подвоїли свою перевагу на табло гравці "Страсбур" за шість хвилин до кінця основного часу - автором другого голу став Леботанг Мотіба.

Єдине, на що вистачило гостей, так це на м'яч від Юри Тілеманс з пенальті, який був забитий вже в компенсований час.

Таким чином, програвши "Страсбуру", "Монако" і надалі має лише 1 перемогу в 12 матчах нинішнього сезону. "Монегаски" після перемоги над "Нантом" в Лізі 1 в серпні мають 11-матчеву безвиграшну серію (3 нічиї, 8 поразок). Тепер клуб займає 19 місце в турнірній таблиці чемпіонату з шістьма балами. "Страсбург", в свою чергу, набрав вже 15 очок і розташувався на 6 позиції.