Ліга націй. Франція здобула вольову перемогу над Німеччиною

17 жовтня 2018, 02:03 | Спорт

Збірна Франції обіграла Німеччину в рамках 4-го туру групового етапу Ліги націй - 2: 1.

Німці відкрили рахунок в поєдинку на 14-й хвилині - Тоні Крос реалізував пенальті, призначений арбітром за гру рукою Преснеля Кімпембе у власному штрафному. Відзначимо, що Уго Льоріс був близький, щоб врятувати команду, але трохи не дотягнувся до м'яча.

Збірна Франції відігралася в другій половині зустрічі - Антуан Грізманн красивим ударом головою замкнув подачу від Лукаса Ернандеса на 62-й хвилині.

Перемогу команді Дідьє Дешама приніс все той же Грізманн. На 80-й хвилині Матс Хуммельс сфолив у штрафній на Блеза Матюїді. А форвард мадридського "Атлетіко" оформив дубль, забивши з одинадцятиметрової позначки.

Таким чином, французи закріпилися на першій сходинці своєї групи, набравши 7 очок. Німеччина йде останньою, маючи в активі лише 1 бал.