Збірна Бразилії на останній хвилині вирвала перемогу у Аргентини в принциповому дербі

17 жовтня 2018, 00:48 | Спорт

Збірна Бразилії все ж зуміла здобути перемогу в принциповому протистоянні з Аргентиною.

Єдиний гол у зустрічі був забитий вже на останній хвилині основного часу. Захисник "селесао" Жоао Міранда після передачі у виконанні Неймара відправив ігровий снаряд точно за призначенням.

Таким чином, перегравши аргентинців, Бразилія здобула перемогу вже в четвертому контрольному спарингу поспіль. До цього підопічні Титі обіграли США (2: 0), Сальвадор (5: 0) і Саудівську Аравію (2: 0).

Що стосується "альбіселеста", то вони до цієї зустрічі розгромили Ірак (4: 0), розписали нічию з Колумбією (0: 0) і переграли Гватемалу (3: 0).

Минула зустріч між Бразилією і Аргентиною, яка відбулася влітку минулого року, завершилася мінімальною перемогою Мессі і компанії з рахунком 1: 0.