Збірна Португалії без Роналду легко розібралася з Шотландією

15 жовтня 2018, 00:09 | Спорт
фото з ТСН.ua

Збірна Португалії в товариському поєдинку не залишила жодних шансів Шотландії - 3: 1.

Гості відкрили рахунок на 43-й хвилині - Кошта замкнув передачу від Брум в штрафному майданчику.

На 74-й хвилині португальці подвоїли перевагу - Ренату Санчеш виконав ювелірну подачу зі штрафного, а Едер ударом головою вколотив м'яч у сітку.

За десять хвилин підопічні Фернанду Сантуша довели справу до розгрому - Фернандеш виконав блискучий розрізний пас на Бруму, а той у фірмовому стилі розгойдав захисника і послав м'яч в дальній кут.

Єдине, на що спромоглися шотландці, гол престижу в компенсований до другого тайму час - Стівен Нейсміт відзначився після красивої передачі п'ятою від Гарі Маккей-Стівена.

Нагадаємо, суперзірка "Ювентуса" і збірної Португалії Кріштіану Роналду призупинив виступи за національну команду до кінця року.