Збірна України вирвала нічию в товариському матчі з Італією

11 жовтня 2018, 08:32 | Спорт

Збірна України зіграла внічию на виїзді проти Італії в контрольному спарингу з рахунком 1: 1.

Витримавши натиск з боку "Скуадри Адзурри" на стартових хвилинах зустрічі, підопічні Андрія Шевченка трохи вирівняли гру під кінець першого тайму. Відзначимо, що чудову гру в рамці воріт в першій половині гри показав голкіпер гостей - Андрій Пятов.

Україна в першому таймі мала кілька гольових можливостей, проте всі їхні удари не можна було назвати суперопаснимі. Чого не скажеш про італійців, які в перші 45 хвилин могли мінімум тричі забивати у ворота "синьо-жовтих". Якби не вищезгадана приголомшлива реакція П'ятова, у України були б величезні проблеми. Втім, перший тайм завершився без голів - 0: 0.

На початку другої половини протистояння саме Пятов "привіз" гол у власні ворота - Федеріко Бернардескі на 55 хвилині завдав не сильний удар з середньої дистанції, проте воротар української команди не зумів впоратися з цим пострілом.

Нічию для України врятував Руслан Малиновський, який через вісім хвилин пробив з лінії штрафного точно в кут воріт. Фантастичний гол від півзахисника бельгійського "Генка". Результатвний пас на рахунку Микити Бурди. Малиновський міг взагалі принести перемогу, але м'яч після його потужного удару зі штрафного влучив у поперечину.

Таким чином, зігравши внічию з Італією, команда Андрія Шевченка тепер може повністю зосередитися на грі 3 туру групової стадії Ліги націй проти Чехії, яка відбудеться 16 жовтня.