Колишній клуб Ярмоленко завдяки фантастичному голу зробив один з найбільш видовищних камбеків в сезоні

06 жовтня 2018, 22:40 | Спорт

Колишня команда українця Андрія Ярмоленко дортмундська "Боруссія" здобула фантастичну перемогу над "Аугсбургом" в рамках 7 туру чемпіонату Німеччини.

Забивши один гол на двох в першому таймі, команди влаштували неймовірний трилер вже в другій половині зустрічі.

Поступаючись з рахунком 1: 2 до 84 хвилини, "Боруссія" знайшла в собі сили не тільки відновити паритет у протистоянні, а й вийти вперед. Втім, раділи підопічні Люсьєна Фавра недовго - на 87 хвилині гості знову забили, зробивши таким чином рахунок на табло стадіону "Сигнал Ідуна Парк" знову нічийним - 3: 3.

Коли здавалося, що команди поділять очки в цьому вогняному матчі, своє слово сказав форвард "джмелів" - Пако Алькасер.

Іспанському нападнику на шостій компенсованій до основного часу хвилині вдався видовищний удар зі штрафного, який власне і приніс "Боруссії" таку важливу перемогу.

Цікаво, що Алькасер оформив хет-трик, з'явившись на полі лише на 59 хвилині. Його інші два голи були забиті на 62 і на 80 хвилинах. Ще один м'яч на рахунку Маріо Гетце (84).

За гостей відзначилися Альфред Фінбогассон (22), Філіп Макс (71) і Майкл Грегоріш (87).

Після цього результату "Боруссія" продовжує очолювати турнірну таблицю внутрішньої першості. Зараз в активі дортмундців 17 балів. Що стосується "Аугсбурга", то вони залишилися з 8 очками на 9 позиції.