"Вест Хем" зазнав п'ятої поразки в чемпіонаті, Ярмоленко "привіз" гол

06 жовтня 2018, 16:02 | Спорт

"Вест Хем", за який виступає українець Андрій Ярмоленко, поступився на виїзді "Брайтон" з рахунком 0: 1.

У цьому матчі, який проходив в рамках 8 туру англійської Прем'єр-ліги, все вирішив один точний удар. Гленн Маррей на 25 хвилині замкнув простріл з лівого флангу у виконанні Барам кайал.

Відзначимо, що свій гол господарі провели після обрізки саме від Ярмоленко. Андрій не зумів переграти в центрі поля кайал, який і почав разючу атаку.

Всього Ярмоленко провів на полі 70 хвилин. Цікаво, що вихід в стартовому складі лондонців став для гравця збірної України четвертою поспіль в рамках АПЛ.

Таким чином, програвши "Брайтон", "Вест Хем" залишився з 7 балами на 15 сходинці. Що стосується "чайок", то вони набрали 8 очок і розташувалися на 12 позиції в турнірній таблиці. Ця поразка стала для "молотобійців" четвертим поспіль в чотирьох виїзних іграх з "Брайтоном".

У цьому сезоні на рахунку Ярмоленко два голи.