"Динамо" зазнало поразки в заключному спарингу в Іспанії

11 лютого 2018, 21:23 | Спорт

Київське "Динамо", перебуваючи на зборах в Іспанії, в товариській грі зазнало поразки від бронзового призера чемпіонату Норвегії "Сарпсборг" - 0: 1.

Перший тайм пройшов без голів. На початку другого тайму Віталій Буяльський забив ударом через себе, однак арбітр за мить до удару зафіксував положення поза грою. А на 59-й хвилині Ронні Шварц забив єдиний гол у цій грі.

Відзначимо, що для киян цей спаринг став заключним на зборах в Марбельї.

Таким чином, кияни зуміли здобути одну перемогу на цих зборах, розгромивши в попередній грі угорський "Відеотон".

Додамо, що весь матч у воротах провів Денис Бойко, який тільки недавно офіційно повернувся в київський клуб.

Нагадаємо, що після 18 турів в активі віце-чемпіона України 39 балів і 2 місце в турнірній таблиці УПЛ. Крім того, "Динамо" вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи, де зустрінеться з грецьким АЕКом.