перша поразка. "Динамо" без ряду лідерів програло "Шкендербеу" в Албанії

24 листопада 2017, 01:57 | Спорт
фото з ТСН.ua

Київське "Динамо" зазнало першої поразки в нинішній Лізі Європи. У матчі 5-го туру "біло-сині" поступилися на виїзді албанському "Шкендербеу" - 2: 3.

Перед цим туром кияни забезпечили собі путівку в 1/16 фіналу і втратили ряд лідерів. Через пошкодження гру пропустили Денис Гармаш, Домагой Віда, Дьємерсі Мбокані, Дерліс Гонсалес, а Віталій Буяльський відбував дискваліфікацію.

Шкендербеу - ДИНАМО - 3: 2. СТАТИСТИКА МАТЧУ Динамівці вийшли вперед на 16-й хвилині, коли Віктор Циганков замкнув класний пас капітана Миколи Морозюка.

Однак албанці відповіли супершвидко. Сабіен Ліля забив розкішним дальнім ударом з рикошетом від спини Євгена Хачеріді (18 ').

До кінця тайму "Динамо" могло вийти вперед, якби реалізував свої моменти.

У стартові хвилини другого тайму "Шкендербеу" шокував "біло-синіх" двома швидкими голами. Сьогун Аденійі вдало скористався пасом Алі Сові (52 '), а потім забив сам Сові (56').

Уже в доданий час дебютант Назар Русин з передачі п'ятою Циганкова скоротив рахунок, проте ще забити динамівцям не вистачило часу.

Відзначимо, що для албанців це перша перемога в груповому етапі.

У паралельному матчі "Партизан" обіграв "Янг Бойз" - 2: 1. Тому 7-го грудня в Києві "Динамо" і "Партизан" будуть вирішувати долю першого місця.